تائید
فروش مسکونیآپارتمان128 متر تکواحدی شاهین شمالی

128 متر تکواحدی شاهین شمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
128
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
15٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
123٬437٬000 تومان
طبقه
3
..فول امکانات

....پارکینگ انباری آسانسور

....ساختمان شخصی ساز با مشاعات عالی

....دارای 15 متر انباری با قفسه بندی شیک

.....سالن اجتماعات

.....نقشه ای ممتاز با بهترین چیدمان

......سالن پرده خور پنجره قدی غرق در نور

.....ملک جنوبی نور شمال جنوب

....سه خواب بزرگ بدون نقص و مستر

....گذر 12 متری فرعی دنج آرام

.....با لوکیشن و دسترسی عالی به بازارهای اطراف

.....بازدید خرید

.....سهرابی پاسخگو تا 12 شب

....خرید فروش آپارتمان کلنگی و مشارکت در ساخت