تائید
فروش مسکونیآپارتمان128 متر دو خواب / دو واحدی / برج ملل

128 متر دو خواب / دو واحدی / برج ملل

2 سال پیش در تهران

متراژ
128
ساخت
1399
قیمت کل
7٬808٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
61٬000٬000 تومان
طبقه
5

✅سازنده برند منطقه
✅هزینه پارکینگ 300 میلیون

✅مالک فروشنده صد در صد

✅برای هماهنگی بازدید تماس بگیرید

مشاور ملکی شما: احدزاده

//دولت آباد بلوار قدس بعداز تقاطع دهخدا جنب سفره خانه جزیره املاک رایان//