تائید
فروش مسکونیآپارتمان128 متر نو ساز تاپ لوکیشن

128 متر نو ساز تاپ لوکیشن

1 سال پیش در فردیس

متراژ
128
ساخت
1402
قیمت کل
8٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬234٬000 تومان
طبقه
5
128 متر مهندسی ساز تاپ لوکیشن
2 خواب
تاپ لوکیشن
سازنده برند
فول امکانات
طبقه 5
کابینت به سلیقه مشتری

شاخه اصلی
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
⚜️⚜️⚜️⚜️. املاک بزرگ امیران ⚜️⚜️⚜️⚜️
آدرس املاک : فردیس ،بلوار فضا ،بین خیابان 25 و 27
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
عسگری