تائید
فروش مسکونیآپارتمان128متر روبه آفتاب صرافها

128متر روبه آفتاب صرافها

1 سال پیش در تهران

متراژ
128
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
18٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
142٬187٬000 تومان
طبقه
1
با درود فراوان

✅️گزینه ایده ال برای سرمایه گذاری و سکونت✅️

✅️به قیمت توجه داشته باشید✔️مقایسه کنید✔️✅️

⚜️سه خواب بزرگ کاملا استاندارد
⚜️واحد روبه آفتاب
⚜️سالن پرده پرده خور
⚜️سالن ال شکل با چیدمان هر نوع سلیقه
⚜️سند تک برگ آماده انتقال
⚜️مالک 100درصد فروشنده

✅️برای این واحد و موارد دیگر تماس بگیرید✅️

مشاور منطقه سام

املاک یوسفیان
علامه شمالی روبروی بانک ملت