تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب129 متر/2خوابه/ویو ابدی/نوساز/چمران

129 متر/2خوابه/ویو ابدی/نوساز/چمران

16 ساعت پیش در ابیوردی

متراژ
129
ساخت
1404
قیمت کل
‏25,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏197,674,000 تومان
طبقه
4
~ بر اصلی بلوار چمران

~ 129 متر 2 خوابه کلید نخورده

~ امکان استفاده اداری یا مسکونی

~ سند تک برگ ملکی

~ ویو ابدی به کل شهر

~ نقشه واحد عالی و بدون فضای پرت

~ بهترین گزینه جهت سکونت و سرمایه گذاری

~ دسترسی کامل به امکانات خدماتی و رفاهی
_____________________________________________
☆ دپارتمان تخصصی املاک چینه فلکه گاز

☆ کارشناس امور ملکی منطقه:رحیم دل