تائید
فروش مسکونیآپارتمان129 متر آپارتمان مجلل نوساز کلید نخورده

129 متر آپارتمان مجلل نوساز کلید نخورده

2 سال پیش در تهران

متراژ
129
ساخت
1401
قیمت کل
23٬135٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
179٬341٬000 تومان
طبقه
4
(فایل کاملا شخصی و بلوکه شده توسط خودم هست لطفا همکاران محترم تماس نگیرند ممنون)

129 متر آپارتمان مجلل
نوساز و کلید نخورده
2 خواب مستر و کلوزت
تراس قابل چیدمان
نور مستقیم
طبقه چهارم
نقشه فوق العاده
لوکیشن فوق العاده
متریال برند
قیمت فوق العاده مناسب و حتی زیر قیمت مارکت

در این بوجه با مقداری بالا یا پاین تر واحد های فوق العاده موجود دارم در بهترین لوکیشن ها