تائید
فروش مسکونیآپارتمان129متر سه خوابه بالای کاج

129متر سه خوابه بالای کاج

1 سال پیش در تهران

متراژ
129
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
33٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
259٬689٬000 تومان
طبقه
2
با سلام درود
129متر سه خوابه بسیار خوش نقشه
در بهترین فرعی عیان نشین
تک واحدی نور شمال وجنوب
واحد کلید نخورده
سالن اجتماعات
فایل زیر قیمت منطقه
املاک خانه ایران vip
بالای میدان کاج بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس