ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
129متری/دلبازو عیونی/فلاحی38/8/بدون مشابه
129متری/دلبازو عیونی/فلاحی38/8/بدون مشابه
2 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
129
ساخت
1398
قیمت کل
4٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬007٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
﷽
⚜️ مسکن عمارت⚜️
کارشناس فروش:دانیال براهوئی
__________________________________________
✅129متری/طبقه سوم/نورگیر عالی⚜️
✅اسانسور/پارکینگ/انباری/تراس⚜️
✅نقشه بی نقص/پذیرایی یک دست⚜️
✅نقشه خورجینی/مشاعات بسیار تمیز⚜️
✅موقعیت مکانی عالی/فلاحی38⚜️
✅دسترسی اسان و سریع به تمامی امکانات رفاهی⚜️
__________________________________________
❌❌❌ شرایط پرداخت ویژه❌❌❌
✅ قابلیت برداشت وام تا 800میلیون⚜️
✅واگذاری به رهن کامل تا 400میلیون⚜️
__________________________________________
✅ توضیحات تکمیلی و ارایه
❌فایل های مشابه ❌
❤️با افتخار در تماس تلفنی❤️
⚜️ادرس دفتر:نبش فلاحی 13/2⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
دانیال براهوئی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
آژانس املاک عمارت نبش فلاحی13 2
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت