تائید
فروش مسکونیآپارتمان130 متر/ 3 خواب/ جنوبی

130 متر/ 3 خواب/ جنوبی

1 سال پیش در قم

متراژ
130
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬538٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
بالکن
دارد
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
3
با سلام
واحد با متراژ خاص در شهرک قدس130 متر
3 خواب( دو خواب نور مستقیم)
سند در دست اقدام تا چن ماه آتی
کلید نخورده
دو طبقه در ساختمان موجود است طبقات 1 و 3
جنوبی
بسیار شیک و به روز
ولیعصر شرقی
______×××××××_____
واحد های مختلف با متراژ های گوناگون موجود است