تائید
فروش مسکونیآپارتمان130 متر 3 خواب .. دروس.زیر منطقه

130 متر 3 خواب .. دروس.زیر منطقه

2 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
25٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
192٬307٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
به نام خالق زیبایی

فوری. فوری. فوری. فوری.

20% زیر قیمت منطقه
مالک فروشنده 100% واقعی تو این شرایط بازار

کلید نخورده

130 متر
3 خواب
1 خواب مستر

سالن و اتاقها نور مستقیم جنوب و غرب
سالن سرتاسر پرده خور قابل چیدمان 4 دست مبل
اتاقها بزرگ دارای کمد دیواری های جادار

ورودی از لابی بسیار شیک مبله
سالن اجتماعات
روف گاردن
لابی من 24 ساعته

بهترین پارکینگ در همکف
اسانسور 16 نفره
انباری 5 متری
تراس 4 متری

سرایداری 24 ساعته

دسترسی بسیار عالی به مراکز خرید و اتوبانها
مشاور و همراه همیشگی شما ((عطار))