تائید
فروش مسکونیآپارتمان130 متر 3 خوابه فول امکانات آپادانا فول بازسازی

130 متر 3 خوابه فول امکانات آپادانا فول بازسازی

1 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
15٬375٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
118٬269٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⭕️مورد توجه خریداران و سرمایه گذاران منطقه⭕️

✅️فایل زیر زیر زیر زیر قیمت منطقه

✅️بدون مشابه قیمتی

✅️پارکینگ آسانسور انباری تراس

✅️سالن پرده خور با دو پنجره بزرگ

✅️نورگیر فوق العاده از شمال و جنوب

✅️سالن بزرگ و مربع مشابه واحد 150 متری

✅️3 خواب بزرگ و استاندارد بدون یک سانت پرتی

✅️کابینت هایگلاس و مدرن طرح چوب

✅️بهترین فرعی منطقه در آپادانا بدون تردد مضاعف

✅️مشاعات بازسازی شده و ساختمان خلوت

⭕️فروشنده قطعی⭕️
⭕️مشاور تخصصی شما بابایی⭕️
⭕️دپارتمان بزرگ سراج⭕️