تائید

130 متر بلوار مطهری

2 روز پیش در مطهری

متراژ
130
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏79,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏613,846,000 تومان
بیزملک BIZMEK خدمتی نوین از املاک تیام

195 متر تجاری !!!!!
130 متر مغازه همکف با بَر 6 متر
135 متر زیرزمین تجاری
60 متر بالکن

آب و برق 3فاز و گاز تجاری
موقعیت عالی و روبه رشد اقتصادی

قیمت 79/800 میلیارد تومان

50 درصد قابل تهاتر با ملک و خودرو

مناسب رستوران داران،نمایشگاه های مبلمان و خودرو،فروشگاه های زنجیره ای پوشاک و مواد غذایی...
بانک ها و موسسات مالی و هرنوع شغلی که نیاز به فضای بزرگ دارند...

مشاور شما: حسن تیمورنژاد کارشناس ارشد حقوق خصوصی

گروه تخصصی املاک تجاری بیزملک BIZMELK