تائید
فروش مسکونیآپارتمان130 متر / سه خواب / تک واحدی / مبله شده / امام رضا

130 متر / سه خواب / تک واحدی / مبله شده / امام رضا

1 سال پیش در مشهد

متراژ
130
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
9٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
130متر 3 خواب غرق نور
10 دقیقه پیاده تا
سند ملکی تک برگ
صفر کلید نخورده

135 متر 3 خواب
غرق نور ، هر سه خواب نور گیر
دو خواب مستر
پذیرایی دلباز
اشپزخانه فول
پارکینگ باکس
نما سنگ عباس اباد
5 طبقه کلا 7 واحد
طبقه 3 و 4 و 5 تک واحدی
شیرالات برند
کف سرامیک
بدنه رنگ
اسانسور 8 نفره

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

--------------------------------------------------

#با کلیک بر روی کلمه قرمز رنگ «سید علی نریمانی» در ابتدای آگهی، فایل های مشابه را ببینید.

بهترین ملک برای خرید و رهن و اجاره را با قیمت استثنایی در منطقه امام رضا (ع) را از ما بخواهید.
خدمت رسان به زائرین و مجاورین حریم رضوی هستیم در املاک پارسه طلوع یزدی (بین بهار 10 و12)
مشاور املاک در خدمت شما : سید علی نریمانی