تائید
فروش مسکونیآپارتمان130 متر سه خوابه سپهر با دو پارکینگ 9 ساله کنتوری

130 متر سه خوابه سپهر با دو پارکینگ 9 ساله کنتوری

1 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
22٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
175٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⭕️لوکیشن:فرعی دنج و آرام سپهر
⭕️ساختمان برند
⭕️130 متر سه خواب
⭕️دو واحدی
⭕️خوش نقشه/پلان مهندسی(بدون پرتی)
⚡️دارای دو پارکینگ سندی
⭕️انباری 6 متری
⭕️ساختمان نما تراورتن کرم کار شده و کلاسیک
⭕️ساختمان جنوبی
⭕️آشپزخانه و پذیرایی رو به شمال(کوچه)
⭕️ویو شمال
⭕️اتاق ها و بالکن رو به جنوب(حیاط)
⭕️سازه قوی با مصاح نازک کاری مرغوب و به روز
⭕️سرمایش و گرمایش داکت اسپیلیت
⭕️سند تک برگ آماده انتقال
⭕️به قیمت رسیده
⭕️مالک منعطف(پرداخت خوب=تخفیف جزئی)

❇️قابلیت رهن تا مبلغ حداقل 2/400

☎️بازدید با هماهنگی قبلی

❇️سازندگان،مالکین و مشتریان گرامی،از اینکه بنده را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده اید،صمیمانه سپاسگزارم❇️

ارادتمند شما
مهندس کیارش
املاک یوسفیان
علامه شمالی روبروی بانک ملت