تائید
فروش مسکونیآپارتمان130 متر شیک و صفر بدون پرتی واقع در گلکار

130 متر شیک و صفر بدون پرتی واقع در گلکار

1 سال پیش در تبریز

متراژ
130
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬199٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬992٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜ املاک یوردوم ⚜

⭕ کد آگهی     1337

   ↩  آپارتمان  130  متر

✅ واحد شیک ، تمیز ، مناسب ، دنج
✅ سند 6 ماه پس از تحویل واحد
✅ کف سرامیک ، خام بدون نصبیات
✅ طبقه 2 از 5 ، موقعیت جنوبی ، آشپزخانه پنجره دار
✅ خوش نقشه ، بدون پرتی ، بالکن سرتا سر
✅ پذیرایی بزرگ ، سازنده بنام و معتمد
✅ نورگیری عالی و بینظیر ،2طرف نورگیر
✅ فروشنده واقعی قیمت کارشناسی شده

❗ آدرس دقیق فقط فقط در مراجعه حضوری مقدور میباشد ، لطفا پشت تلفن تقاضای آدرس نفرمائید .

☎️ کارشناس تخصصی منطقه مهندس روشنی :  

**⃣**⃣**⃣**⃣**⃣**⃣**⃣**⃣**⃣**⃣**⃣

      شعبه 1: یاغچیان خیابان نور جنب بوستان نور