تائید
فروش مسکونیآپارتمان130 متری 3 خواب لوکس / نبی زاده / طبقه سوم

130 متری 3 خواب لوکس / نبی زاده / طبقه سوم

2 هفته پیش در تلگرد

متراژ
130
ساخت
1400
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,692,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
**فروش آپارتمان 130 متری در طلاب**

نبی زاده ، محله آرام و خانوادگی

**مشخصات:**
• متراژ: 130 متر واقعی
• 3 خواب بزرگ و خوش ابعاد
• طبقه سوم روی پیلوت
• 6 متر حاشیه با دسترسی عالی

✨ **امکانات:**
• پذیرایی بزرگ و دلباز با چیدمان عالی
آینه کاری
ترمووال
• آشپزخانه مجهز با کابینت تمام چوب (امتیاز ویژه و کمیاب)
• تراس بزرگ و قابل استفاده (مناسب گل کاری یا نشیمن)
• کف سرامیک سرتاسری
• نورگیر مناسب و روشن
• واحد تمیز، بدون خرج و آماده انتقال فوری

**مزایای :**
• محله آرام و خانوادگی
• دسترسی سریع به خیابان اصلی
• نزدیک به مراکز خرید و امکانات رفاهی
• مناسب برای سکونت یا سرمایه گذاری

**قیمت:** 3 میلیارد و 600 میلیون تومان

3.600.000.000 . تومان

اگه خواستی خودشون 600 ملیون رهن میشینن
شما با 3 ملیارد صاحب این خونه میشین

امین نوری
املاک میراث