تائید
فروش مسکونیآپارتمان130 متری فوق خوش نقشه شمالی بعثت

130 متری فوق خوش نقشه شمالی بعثت

1 هفته پیش در مشکین‌دشت

متراژ
130
ساخت
1398
قیمت کل
‏9,390,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,230,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨️ب نام بی نام او ✨️

✅️فروش واحد 130 متری
✅️خوش نقشه بدون پرتی
✅️پزیرایی بزرگ روب نما قابلیت
✅️دودست مبل چیدمان
✅️2 خواب بزرگ

✅️مشاور امین شما خانم شادمان
✅️در امور خرید..فروش..رهن..اجاره..مشارکت ✅️درساخت
✅️ازعقد قرارداد تا انتها باشما وهمراه شما هستیم

✅️آدرس دفتر کرج شهرک بعثت
✅️بلوار حافظ نبش نیلوبر 3 املا ک شادمان