ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
130متر* 2پارکینگ * استخر * شهرک مهتاب
130متر* 2پارکینگ * استخر * شهرک مهتاب
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
130
ساخت
1401
قیمت کل
24٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
184٬615٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
« به نام خدا »
فروش آپارتمان خوش ساخت در دنج ترین منطقه ونک
‼️فوق العاده ارزنده جهت سرمایه گذاری و سکونت⁉️
130 متر نوساز کلید نخورده▫️
با سوددهی عالی ✅✅
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت