تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر 3خواب 2واحدی (ورزی شمالی)*سالن پرده خور

130متر 3خواب 2واحدی (ورزی شمالی)*سالن پرده خور

1 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1384
اتاق
3
قیمت کل
13٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
104٬615٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
❌لوکیشن خوب و سالن پرده خور از ویژگی بارز این ملک❌

130 متر سندی
3 خواب استاندارد

طبقه دوم
5 تا 2 واحدی

⚜️سالن پرده خور
⚜️اتاقها پرده خور
⚜️رو به آفتاب

آسانسور - پارکینگ - انباری - بالکن

✅لوکیشن مرغوب شمالی بلوار فردوس غرب (ورزی شمالی)

تا 1,500 رهن کامل می رود
تا 960 میلیون وام مسکن دریافت میکند

مالک فروشنده
مشاور مختاری
املاک بارمان