تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر آپارتمان دو قدمی استخر

130متر آپارتمان دو قدمی استخر

1 روز پیش در کوی خزر

متراژ
130
ساخت
1403
قیمت کل
‏14,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏113,076,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
⚜️دپارتمان املاک اسطوره⚜️

فرصتی استثنایی برای داشتن یک خانه لوکس با تمام امکانات رفاهی

با سلام مرادی هستم در خدمتتون

مشخصات آپارتمان
_____________________________________________
◼️ 130متر آپارتمان
◻️ 5طبقه 10واحد طبقه دوم
◼️ 2خواب
❌ لطفاً همکاران عزیز تماس نگیرن با تشکر
_____________________________________________
لطفاً جهت هماهنگی و بازدید با بنده در تماس باشید
____________________________________________
میدان خزر ابتدای خیابان خزر روبه روی خزر فیلم دپارتمان اسطوره
______________________________________________