تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر/برج G/شهرک چیتگر ارتش/قیمت کاسبی

130متر/برج G/شهرک چیتگر ارتش/قیمت کاسبی

2 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1402
قیمت کل
9٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬153٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
30
130متر دوخواب
ویو ابدی کاملا بدون مشرف
بهترین نقشه واحدهای شهرک چیتگر
طبقه اول ولی اختلاف سطح دارد به مانند طبقه چهارم پنجم
پنجره های قدی بزرگ از کف تا سقف
تمام پنجره های واحد جنوبی غربی دارای نورگیر مستقیم
اتاق خواب های بزرگ
دیزاین شده
آماده سکونت
فروشنده زیر قیمت اعلام کرده
سالن بزرگ و پرده خور
آشپزخانه مربع کابینت خور
دارای سیستم سرمایش گرمایش مرکزی
مترو در حال احداث خط 10 ایستگاه ایرانمال با این برج کمتر از 5 دقیقه پیاده روی فاصله دارد
فضای سبز و محوطه سازی زیبا داخل شهرک
لابی مجلل و بسیار زیبا با ارتفاع سقف 7متر
سالن ورزش و اجتماعات فعال
سنند تک برگ در دست اقدام
سرمایه گذاری فوق العاده