تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر،تک واحدی،نما مدرن،شاخه اصلی

130متر،تک واحدی،نما مدرن،شاخه اصلی

1 سال پیش در کرج

متراژ
130
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬875٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬500٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
سقف بالا سَرِت،با ما
✔️✔️ مشاورین املاک خانواده ✔️✔️
✅عضو رسمی اتحادیه املاک✅
⭕آدرس دفتر مرکزی : شهرک وحدت،بیست متری نفت،روبروی مدرسه سروش آزادی،نبش پاساژ سپهر⭕
سازنده معتبر
طراحی داخلی قابل چیدمان
موقعیت استثنایی
4واحد
نما مردن
3خواب
لوح تقدیر ساخت نمونه منطقه ای
مهندسی ساز
متریال به روز
تخفیف به خریدار واقعی
قابلیت رهن تا 800 میلیون تومان
پرداختی شما
450 میلیون پرداخت یکساله(سند)
450 میلیون پرداخت 2ماه(تحویل)
الباقی 1 ماهه
❗بیش از 30 سال تجربه و اعتبار در منطقه❗