ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
دفتر کار، اتاق اداری و مطب
130متر دفترکار کلید نخورده بین صیاد وهفت تیر
130متر دفترکار کلید نخورده بین صیاد وهفت تیر
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
130
ساخت
1403
قیمت کل
8٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬307٬000 تومان
طبقه
4
سند اداری
دارد
بنام خدا
سلام عرض ادب
130متر دفترکار کلید نخورده
فلت
6 دانگ
قابلیت پارتیشن بندی هرچند خواب نیاز است
2عدد ابدارخانه
2عدد سرویس بهداشتی
عادلی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت