تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر زعفرانیه

130متر زعفرانیه

2 سال پیش در تبریز

متراژ
130
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
6٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬769٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
130 متری تک واحدی + دو عدد پارکینگ با اترفاع 3.6

خوش نقشه جنوبی نورگیری یا حداکثر زیبایی و خوش ارتفاع

اتاق خواب های گرم و کمد کازی شده با بهترین چوب .

نصبیات فول و آشپزخانه با بهترین متریال .

کف سنگ درب های ضد سرقت و صدا .

با بالکنی با ویو عالی

همسایگان آرام و بدون حاشیه .

محله ای دنج و ارام و خانواده پسند با دستری آسان به مراکز تفریحی ورزشی.

فروشنده منعطف ب دلیل جابجایی با تخفیف عالی در پای معامله .

{ همچنین میتوانید چینش و طراحی داخل ملکتان را به طراحان ما بسپارید }

یک خانه به زیبایی آرامش خاطرتان .

مشاور شما در بهترین سرمایه گذاری های مالی و ملکی ؛

کاشفی ( UMT )