تائید
فروش مسکونیآپارتمان130متر/فول امکانات/نوساز/سرمایه گذاری

130متر/فول امکانات/نوساز/سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬630٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬615٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
«﷽»
⚜️°•مشاورین دپارتمان آپادانا•°⚜️

قیمت را مقایسه کنید.
ارزش رهن به قیمت (800میلیون)برعهده ما
10٪ از مبلغ کل(300میلیون) بابت سند کم میشود.
ساختمان نوساز سند اواخر (برج 1) تحویل داده میشود.
«برج 2» قابلیت اخذ وام تا (960میلیون)بر عهده ما

130متر پارکینگ(200میلیون) آسانسور
سه خواب تک واحدی انباری
(2)تراس بزرگ

نقشه کاملا مهندسی (بدون یک سانت پرتی)
چیدمان مربع شیک سالن/خواب(پرده خور)
متغیر بودن دیزاین کف سرامیک(50×50)
نورگیر (جنوبی) 2خواب بزرگ(بالکن دار)
3خواب بزرگ(کمددیواری/پرده خور)
آشپزخانه فول فرنیش سرویس مجزا(حمام مستر)
کابینت مخفی(های گلس/هود/گازرومیزی)

دسترسی به مترو&BRT(پنج دقیقه)
مناسب(سکونت/سرمایه گذاری)
مشاعات ونما(سنگ/تمیز)
بدون مشابه

تنها با 2میلیارد صاحب ملک «130متری»شوید

برای دریافت اطلاعات بیشتر و فایل مناسب بودجه خود تماس بگیرید.☏︎
کارشناس فروش امور ملکی:
✍︎محمد کاتورانی✍︎