تائید
فروش مسکونیآپارتمان130مترفرنیش زیگما بادو پارکینگ باکس

130مترفرنیش زیگما بادو پارکینگ باکس

1 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1400
قیمت کل
32٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
246٬153٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
با سلام .
آرامش شما و خانواده گرامیتون ، هدف ماست

اگر به دنبال واحدی خاص و بدون نقص هستین حتما این آگهی رو دنبال کنید

130 متر ....دو خواب و هر دو خواب مستر ...

4 ساله کلید نخورده ......
نور جنوب ....
آشپزخانه نیمه فرنیش زیگما ..
کابینت و کمد دیواری ها بلووم ...

نور پردازی شده .....
پلانی بدون نقص ....
دو مستر عالی .....

دو پارکینگ باکس سندی .....
4 پارکینگ میهمان .....

سند تک برگ بدون ریشه ..
واحد کلید نخورده و آماده تحویل ..

تاپ لوکیشن شمال کاخ نیاوران .....

ما هر دست نیافتنی رو دست یافتنی میکنیم براتون ...
نما زیبا و شکیل ...
حیاطی شمالی با نور 100 در 100 جنوبی و دید مشجر
گذر 12 متری .....
دسترسی عالی ..
موقعیت 100 در 100 مسکونی بدون مدرسه و مسجد و بیمارستان

دنج و خلوت و جذاب ...
تماس از 8 صبح الی 24
اتابک هستم کارشناس امور ملکی در منطقه نیاوران .....

تماس آخر رو با ما داشته باشید
# مسکونی
# دنج
# خرید و فروش

و در آخر همه چیز دست اوست و ما وسیله هستیم