تائید
فروش مسکونیآپارتمان131 متر --- سهروردی شمالی

131 متر --- سهروردی شمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
131
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
15٬060٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
114٬961٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فرصت ها تکرار نمی شوند

⚜️⚜️⚜️⚜️زیر زیر زیر قیمت منطقه

یکی از دنج ترین فرعی های سهروردی شمالی
131 متر دیزاین ژورنالی
3خوابه
خواب مستر
0 تا 100 بازسازی شده
فول امکانات
بالکن
بهترین جای پارک
ساختمان شمالی
مالک 100 درصد فروشنده

میرزابیگی
مسکن1،2،3
پاسخگویی تا 12 شب حتی ایام تعطیل
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3