تائید
فروش مسکونیآپارتمان131 متر نوساز مدرن/دو خواب/جنب اداره دارایی

131 متر نوساز مدرن/دو خواب/جنب اداره دارایی

1 روز پیش در هشتپر

متراژ
131
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,992,000 تومان
طبقه
4
سازه ای زیبا و مدرن
131 متر نوساز
2 خواب
طبقه چهارم
نور و نقشه عالی
متریال درجه یک
در بهترین لوکیشن و دسترسی
واحد آماده تحویل
سازنده بنام و متعهد

برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مشاور املاک: جمشیدی فرد

برای دیدن فایل های بیشتر در روبیکا
عضو کانال املاک تالش شوید.