تائید
فروش مسکونیآپارتمان131متر/3خواب/ 5میلیون زیره /تکرارنشدنی/قائمیه

131متر/3خواب/ 5میلیون زیره /تکرارنشدنی/قائمیه

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
131
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬969٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
بانک املاک *✔️ADAK✔️*
  ______////////////_____                           

بزرگترین و بروزترین فایلینگ منطقه✔
_____________________________________________
❌️ فروش فوری زیره قیمت منطقه

❌️خواهشا توضیحات زیر را بادقت مطالعه فرمائید

❌️آپارتمان فوق کوچه های اول باکری قرار دارد
قیمت کوچه های اول واحدخام زیره 36میلیون نیس

الان این واحد با بهترین برندتجهیزشده قیمت واقعیش 39میلیون تومان فقط بدلیل مشکل مالی زیره قیمت بارضایت کامل امضا میکنه.

واحد هیچ ضعفی نداردحتی سندتک برگش آماده انتقال

امکانات:

❌️ پارکینگ سندی0
✅️ آسانسور0
✔ لابی0
✅️ تراس بزرگ0
✔  اَنباری بزرگ0

________________________________________
‍مشاوره تخصصی در امور ملکی و حقوقی:
افشین قربانی.

⏰ساعات پاسخگویی:
                            10صبح الی 12شب