تائید
فروش مسکونیآپارتمان131متر ، 3خواب ، ویو ابدی ، نوساز کلید نخورده

131متر ، 3خواب ، ویو ابدی ، نوساز کلید نخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
131
ساخت
1403
قیمت کل
18٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
143٬511٬000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
⭕️اینار با فرصتی استثنایی ولی به مدت محدود⭕️

⭕️در بهترین لوکیشن منطقه 5 بلوار فردوس غربی⭕️

✅️متراژ 131 متر

✅️3خواب استاندارد

✅️اتاق های بزرگ با نور عالی

✅️حفظ تمامی حریم های بهداشتی و ورودی

✅️دریایی از نور و نقشه

✅️سالن قابل هر نوع چیدمان مناسب با سلیقه بانوی ایرانی

✅️کم واحد

✅️کوچه دنج و عریض

✅️سازه ای لوکس از سازندگان خوشنام

✅️جهت شنیدن اطلاعات تکمیلی همین حالا با من تماس بگیرید ☎️

مسئول فروش آقای جعفری