تائید
فروش مسکونیآپارتمان131متر فول امکانات بی نظیر در صالحیه

131متر فول امکانات بی نظیر در صالحیه

1 هفته پیش در بهارستان

متراژ
131
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,984,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
به نام خداوند جان وخرد ✨ کزین برتر اندیشه برنگزرد
خداوند نام وخداوند جای ✨ خداوند روزی دهِ رهنمای

⚜️دپارتمان املاک اکسیر⚜️

✨فرصتی کم نظیر برای تجربه زندگی در خانه ای که تمام آرزوهای شما را برآورده می کند.✨

✨131متر

✨فول امکانات

✨طبقه دوم

✨ دوخواب بزرگ

✨جفت خوابا فول کمد دیواری

✨3تخت جمع شو

✨ دارای پارکینگ انباری آسانسور

✨کابینت بندی فول های گلاس

✨سرتاسر خونه هالوژن و نور خطی کار شده

✨ساختمان 4واحده می باشد

✨ واحد فوق بدون دیوار مشترک می باشد

✨لوکیشن عالی اول صالحیه پشت تالار ولیعصر

✨ قولنامه و تسویه شهرداری

‼️فایل های دیگر از متراژ 50تا 160موجود می باشد.
برای اطلاعات بیشتر و بازدید با ما در تماس باشید.