تائید
فروش مسکونیآپارتمان131متری/خوش نقشه/برند منطقه

131متری/خوش نقشه/برند منطقه

2 سال پیش در کرج

متراژ
131
ساخت
1402
قیمت کل
5٬690٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬435٬000 تومان
طبقه
5

معتبر ترین سازنده منطقه
سابقه ساخت بیش از50 سازه برند استان البرز

✅فایل های مشابه موجود است

هلدینگ بزرگ مسکن آران
داراے مدارڪ استاندارد بین المللی
       ✅ ایزو 9001 (مدیرےتکیفیت)
       ✅ ایزو 10004 (رضایتمندیمشترے)