تائید
فروش مسکونیآپارتمان131متری فول امکانات(کلید نخورده،سرمایه گذاری)

131متری فول امکانات(کلید نخورده،سرمایه گذاری)

2 سال پیش در تهران

متراژ
131
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
11٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬221٬000 تومان
تعداد کل طبقات
6
⭐املاک اسکان غرب ⭐

✅130 متر فول امکانات (کلید نخورده)

✅دارای لابی مجلل

✅سالن سرتاسر پرده خور

✅هر سه خواب دارای نورگیر

✅مشاعات فوق العاده

✅تاپ لوکیشن منطقه

✅10 درصد برای پای سند نگه داشته میشود

⭐جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⭐
⭐فایل مناسب با بودجه شما عزیزان موجود است⭐
⭐مشاور امور ملکی شما ارجمند ⭐