تائید
فروش مسکونیآپارتمان132 متر /2 خواب/تکمیل /پاسداران

132 متر /2 خواب/تکمیل /پاسداران

1 هفته پیش در قدوسی غربی

متراژ
132
ساخت
1395
قیمت کل
‏13,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏105,984,000 تومان

و...