تائید
فروش مسکونیآپارتمان132 متر 3 خواب کلا 8 واحد اندیشه فاز 2

132 متر 3 خواب کلا 8 واحد اندیشه فاز 2

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
132
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
♻️عرض سلام و احترام ♻️

❇️املاک آسایش با بیشترین فایلینگ آپارتمان ، زمین ویلایی
در خدمت شما همشهری های گرامی میباشد.

❇️آپارتمان با تمامی امکانات

✅واقع در بهترین لوکیشن اندیشه فاز 2

132 متر
3 خواب
طبقه 2
روبه نما
ساختمان جنوبی
پارکینگ سندی
انباری سندی
آسانسور
کلا 8 واحد

✅سند تک برگ آماده اخذ وام

✅ ساخت درج یک نما رومی و مشاعات تمام سنگ

✅قیمت کل و تمام شده ملک در آگهی درج شده است

✅دسترسی سریع به مراکز خدماتی آموزشی و رفاهی

✅کارشناس فروش در اندیشه فاز 2 : علیرضا اردشیری

♻️املاک آسایش با مجوز رسمی از اتحادیه املاک شهر جدید اندیشه

♻️آدرس دفتر : فاز 2 اندیشه خیابان جمهوری نبش کوثر 3
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور علیرضا اردشیری

آژانس املاک مشاورین تاج

مطمئن خرید کنید ، هدفمند سرمایه گذاری کنید