تائید
فروش مسکونیآپارتمان132 متر/اشتراکی جنوبی/نوساز

132 متر/اشتراکی جنوبی/نوساز

1 سال پیش در کرج

متراژ
132
ساخت
1402
قیمت کل
6٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬242٬000 تومان
طبقه
5
⚜️⚜️املاک آهیل⚜️⚜️

✅️132 متر
✅️2 خوابه
✅️سازنده به نام منطقه

برای اطلاع از سایر فایل ها تماس حاصل فرمایید

⚜️⚜️مشاور امور ملکی شما : نظری⚜️⚜️

⚜️⚜️آدرس دفتر جهت بازدید:گوهردشت،خیابان رستاخیز،بین 9 و 10 فاز2،املاک آهیل⚜️⚜️⚜️