تائید
فروش مسکونیآپارتمان132 متر / مبله / سه خوابه / سه نبش / امام رضا ع15

132 متر / مبله / سه خوابه / سه نبش / امام رضا ع15

2 سال پیش در مشهد

متراژ
132
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
8٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
اگه خوش سلیقه هستی این واحد فوق العاده رو از دست نده

✓ یه واحد 132متری 3 خوابه (دو خوابش مستر) تک واحدی
ملک سه نبش هست و خونه غرق در نوره
یه پذیرایی بزرگ و دلباز با دیزاین عالی که سر دو نبش هست

✓ متریالش درجه یکه و خونه فول فرنیش هست:
یخچال، گاز، مبل، تلویزیون، ماشین لباس شویی، کولر گازی ، پکیج، تخت دو عدد دراور، سرویس ایرانی و خارجی، پرده اتاق ها و پذیرایی و...

علاوه بر همه اینها نمای واحد سنگ خوشگلی هست.

[کد ثبتی ملک 19.2.4]

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

--------------------------------------------------

#با کلیک بر روی کلمه قرمز رنگ «سید علی نریمانی» در ابتدای آگهی، فایل های مشابه را ببینید.

بهترین ملک برای خرید و رهن و اجاره را با قیمت استثنایی در منطقه امام رضا (ع) را از ما بخواهید.
خدمت رسان به زائرین و مجاورین حریم رضوی هستیم در املاک پارسه طلوع یزدی (بین بهار 10 و12)
مشاور املاک در خدمت شما : سید علی نریمانی