تائید
فروش مسکونیآپارتمان132 متر کلید نخورده / رو به آفتاب / فایل شخصی

132 متر کلید نخورده / رو به آفتاب / فایل شخصی

1 سال پیش در تهران

متراژ
132
ساخت
1400
قیمت کل
18٬876٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
143٬000٬000 تومان
طبقه
3
املاک بلوک کردستان

✔️ با قوی ترین فایلینگ شخصی در منطقه

—————————————————————
✅ 132متر
✅ دوخواب ( یک خواب مستر )
✅ 3 ساله کلید نخورده
✅ سالن پرده خور

☑️ پلان مهندسی بدون پرتی
☑️ فرعی عریض و مشجر
☑️ مالک فروشنده واقعی
—————————————————————
برای بازدید ، توضیحات بیشتر ، مشاوره رایگان در خصوص رهن و اجاره ، خرید و فروش و مشارکت در ساخت تماس بگیرید .

⚜️⚜️ مشاور شما ⚜️ ⚜️
⚜️ ⚜️ میثم ⚜️⚜️