تائید

132متر/13ب1/برند

1 سال پیش در کرج

متراژ
132
ساخت
1402
قیمت کل
7٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬060٬000 تومان
طبقه
3
132متر آپارتمان
تاپ لوکیشن بلوک1
پلان درجه یک
نوساز
2 پارکینگ
مشاعات:
لابی مجلل هتلی//سالن اجتماعات//سرایداری24 ساعته//سالن ورزش
❌قیمت مقطوع متری:56 میلیون
_____________________________________
مشاور شما در امور ملکی مهرداد زندیه