تائید
فروش مسکونیآپارتمان133 متر سه خواب تاپ لوکیشن داریوش

133 متر سه خواب تاپ لوکیشن داریوش

2 سال پیش در کرج

متراژ
133
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
6٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬488٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️واقع در بهترین و دنج ترین فرعی داریوش⚜️

⚜️بسیار خوش نقشه و رو به افتاب مستقیم⚜️

⚜️ویوو عالی⚜️

⚜️کم واحد و ساختمانی مستحکم و ارام⚜️

⚜️هال بزرگ و یک دست به همراه اشپزخانه پر کابینت⚜️

⚜️✅قابلیت رهن به مبلغ 900 میلیون تومان⚜️✅

✅⚜️قابلیت اخذ وام⚜️✅

⚜️⚜️بهترین ها را از قویترین ها بخواهید⚜️⚜️

⚜️⚜️با ما در خانه رویایی و ایده ال خود زندگی کنید⚜️⚜️

⚜️⚜️کارشناس امور ملکی شما قلی زاده⚜️⚜️