تائید
فروش مسکونیآپارتمان133 متری،سه خواب،دو پارکینگ،سندتکبرگ

133 متری،سه خواب،دو پارکینگ،سندتکبرگ

2 سال پیش در گرمدره

متراژ
133
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬852٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
عزیزان لطفا در دفاتری اقدام به معامله️ کنید که داری جواز باشند که معاملات شما رسمی و قابل پیگیری باشد
⚜️ مشاورین املاک زاگرس ⚜️
عضو رسمی اتحادیه املاک
خرید، فروش، رهن و اجاره
آپارتمان، زمین،باغ، صنعتی
___________________________

مشخصات فایل آپارتمان
واحد فوق خام میباشد(عکس مربوط به واحد مشابه میباشد)
✅سند تکبرگ
✅دو پارکینگ سندی
✅ متراژ 133 متر
✅ سه خواب
✅ طبقه 3 و 4

فایلهای متنوع با بودجه و سلیقه شما
جهت خرید و فروش فایل مورد نظر خود با ما در تماس باشید
املاک زاگرس بلوار امیرآباد ابتدای کوهک
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک زاگرس

آژانس املاک زاگرس با آگاهی و کارشناسی دقیق درمنطقه در خدمت انتخاب و تصمیم گیری صحیح شما