تائید
فروش مسکونیآپارتمان133متر / سه خواب / فول امکانات/ رو به نما

133متر / سه خواب / فول امکانات/ رو به نما

2 سال پیش در تهران

متراژ
133
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
8٬195٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
61٬616٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5

گذر و لوکیشن بینظیر
دسترسی آسان به همه امکانات رفاهی و خدماتی

امکان دریافت رهن یک میلیارد
قابلیت دریافت وام زوجین

صفرنهصدونوزده صفر بیستو نه بیستو نه هفتاد و نه

لطفاً املاک تماس نگیرید