تائید
فروش مسکونیآپارتمان133متر3خواب/3کله نور/قابل معاوضه/پونک باکس

133متر3خواب/3کله نور/قابل معاوضه/پونک باکس

1 سال پیش در تهران

متراژ
133
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
16٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
121٬804٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سلام روزتون پر از نگاه خداوند

133متر آپارتمان خوش نقشه

3خواب بزرگ و نور مستقیم

توضیحات بیشتر درتماس