تائید
فروش مسکونیآپارتمان134متر/اواسط رحمانیه/فول/سه نبش/غرق نور

134متر/اواسط رحمانیه/فول/سه نبش/غرق نور

2 سال پیش در مشهد

متراژ
134
ساخت
1398
قیمت کل
4٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬194٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
▫️به نام خداوند متعال▫️

مشاور شما : عبدالله زاده

واحد زیر فی منطقه
✨ملک 134 متری واقع در یکی از بهترین لوکیشن های رحمانیه (رحمانیه30)واقع شده است/ یکی از به نام ترین ساختمان های منطقه الهیه
⭐️ملک 3 نبش از 3 طرف افتاب گیر واهد فوق خوش نقشه حال بزرگ
دسترسی به پارک و دسترسی به تمام امکانات
✅بازدید=قرارداد
✨تخفیف جزئ پای معامله
✅لوکس واحد دو خواب غرق نور پنجره قدی بزرگ
⭐️مستر دار
بدون پرتی
قابلیت رهن تا 650میلیون
✨عرصه زمین بزرگ
✨200میلیون تعهد سند ، سند 3 ماه دیگه اماده میشود
✨مشاعات تمام سنگ
✨تمامی اتاق ها کمد دیواری
✨پذیرایی و اتاق ها نورگیر کامل
✨کابینت های چوب نئو مدرن کلاسیک
✨شیرالات گلد
✨ فرنگی

سپاسگذارم

✨بهترین موارد فروش خانه جهت سرمایه گذاری مصرف کننده را با قیمت زیر فی از ما بخواهید

✅دپارتمان تخصصی ملک پارسامان

مدیریت: مهندس اسحاقی