تائید
فروش مسکونیآپارتمان134متری/شهرک بنفشه

134متری/شهرک بنفشه

1 سال پیش در کرج

متراژ
134
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬298٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❗️مشتریان محترم توجه فرماید ❗️
دراین ساختمان طبقه ای اول وسوم برای فروش موجود است
.
✅ساختمان 4طبقه
.
آدرس :بلوار آخوندی ،پایین تر از کوچه ماندانا