تائید
فروش مسکونیآپارتمان134متری صفرکلیدنخورده هاشمیه/2خواب

134متری صفرکلیدنخورده هاشمیه/2خواب

2 سال پیش در مشهد

متراژ
134
ساخت
1402
قیمت کل
8٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬179٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
بی ام اس
2 خواب
1 خواب مستر
تراس
نما سنگ
فول
بازدید=پسند
مشاور شما:خاک ریزی
باتشکر و احترام.