تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر/ 2خواب خوش نقشه/سالن بزرگ/ویودار

135 متر/ 2خواب خوش نقشه/سالن بزرگ/ویودار

1 هفته پیش در هزارسنگ

متراژ
135
ساخت
1404
قیمت کل
‏55,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏407,407,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
آپارتمان 135 متر، 2️⃣ خواب خوش نقشه با سالن بزرگ و چیدمان پذیر ✅
2️⃣ خواب استاندارد 2️⃣مستر) ✔️ آشپزخانه بانوپسند ✨ بالکن زیبا با ویو ⭐️
امکانات: پارکینگ + انباری + آسانسور ✅ استخر، سونا، جکوزی، سالن اجتماعات، روف گاردن، لابی و لابی من 2️⃣4️⃣ ساعته، تیم خدماتی ⚒

کارشناس امورملکی درمنطقه 1️⃣
محمد ⏪️ خانی
برای بازدید و اطلاعات دقیق تر ☝️ تماس بگیرید.☎️