تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر / تکواحدی * 2 کله / مدرن ساز منطقه

135 متر / تکواحدی * 2 کله / مدرن ساز منطقه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
135
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬777٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
◼️◾️▪️مسکن هاشمی ▪️◾️◼️

جزئیات آپارتمان:

لوکیشن عالی اواخر هاشمیه با ویو عالی

ملک 2 کله - تکواحدی - مدرن ساز منطقه

لابی مجلل مبله شده - روف گاردن فضاسازی شده

135 متر - 3 خواب - 5 طبقه - 5 واحد - تکواحدی

3 خواب نورگیر مستقیم - کمد دیواری - حمام مستر

پذیرایی بزرگ و خوش نقشه - پنجره های تمام قدی

کف نانو سرامیک 60 * 1/20 - هود و گاز نصب

سرمایش و گرمایش هواساز -درب ها مگنتی

✅️مبلغ تعهد سند : 600 میلیون تومان .

✅️قابلیت رهن کامل : 800 میلیون تومان .

⚜️جزئیات بیشتر و بازدید ملک تماس بگیرید .⚜️

⚜️مشاور شما : اسحاقی .⚜️

◼️◾️▪️ مسکن هاشمی ▪️◾️◼️