تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر سه خواب/فول بازسازی/موقعیت دار

135 متر سه خواب/فول بازسازی/موقعیت دار

1 سال پیش در زاهدان

متراژ
135
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
2٬457٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬200٬000 تومان
طبقه
5

✅کاغذدیواری
✅2عدد تراس
✅سرویس فرنگی و ایرانی
✅انباری
✅سند تک برگ

❇️متشخص ترین ساکنین بلوار معلم❇️

_________________________
⚜️خرید ایده ال و حرفه ای تجربه کنید⚜️
موارد بیشتر متناسب با بودجه و سلیقه شما با ما تماس بگیرید
مشاورشما در زمینه خرید وفروش: محسن قاسمی
با مدیریت:آقای شهرکی و آقای یزدان طلب
آدرس دفتر:بین معلم 1و3(روبه روی شیرینی مجلسی)