تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر فول امکانات 3 خواب کلید نخورذه

135 متر فول امکانات 3 خواب کلید نخورذه

2 سال پیش در تهران

متراژ
135
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
9٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
67٬037٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
☀️ سلام و درود فراوان ☀️

✨ توجه . توجه ✨

✨رو نمای از بهترین ساخت منطقه✨

✨ شخصی ساز .تک واحد ✨

✨ پارکینگ انباری آسانسور ✨

✨ با بهترین متریال روز ✨

✨ 3 خواب یک خواب مستر ✨

✨هر خواب دارای کمد دیواری ✨

✨ سالن بزرگ پرده خور غرق نور ✨
✨ جا کفشی جا لباسی ✨

✨ کابینت هایگلس ترک ✨

✨ آشپزخانه بزرگ باب سلیقه بانوی ایرانی ✨

✨ سقفهای بلند✨

✨پارکینگ غیر مزاخم انباری پمپ آب دفنی خلاصه هرچی بگم کم گفتم ✨

بازدید مساوی با خرید

✨ رضایی هستم در خدمت شما✨